ITHardware

Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Smartfony i tablety

Najbardziej opłacalny i najwydajniejszy? Wybór musiał paść na POCO F4 GT. W cenie do 3000 zł nabyć można bowiem telefon wyposażony w najmocniejszy procesor Snapdragon 8 Gen.1 i tyle pamięci RAM, że wystarczy nawet najbardziej wymagającym użytkownikom – przede wszystkim graczom. Na tym jednak zalety się nie kończą, ponieważ smartfon posiada również ekran AMOLED o odświeżaniu 120 Hz, Wi-Fi 6, ładowanie 120 W, świetne audio i jest w stanie nagrywać wideo w rozdzielczości 4K60FPS.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Telefon za ok. 1000 zł może posłużyć przez długi czas i dobrym na to przykładem jest realme 8. Wyposażony w procesor MediaTek Helio G95 może nie zdobędzie korony króla wydajności, ale w zupełności wystarczy mniej wymagającym użytkownikom. Centralną częścią smartfona jest 6,4-calowy ekran Super AMOLED o odświeżaniu 60 Hz, a zatem spodziewać możesz się świetnych kolorów i głębokiej czerni. Jest też USB-C, NFC, Wi-Fi 5, pojemna bateria i ładowanie 30 W oraz pakiet aparatów z funkcją nagrywania wideo w rozdzielczości 1080p 120 FPS.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Jednym z lepiej wycenionych dziś smartfonów jest realme GT 2 w wersji 8/128 GB. W cenie do 2000 zł nie znajdziemy wydajniejszego sprzętu, a wszystko przez to, że na jego pokładzie znalazł się bardzo mocny, ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 888. Do tego dochodzi świetny ekran AMOLED z Full HD+ o częstotliwości odświeżania 120 Hz, bardzo dobra jakość wykonania i nowoczesna łączność 5G oraz Wi-Fi 6. Wisienką na torcie jest szybkie ładowanie 65 W.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

Realme GT 2 8/128 GB

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.