ITHardware

Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

TP-Link

Światowy lider rynku WLAN, który od ponad 20 lat specjalizuje się w sieciach bezprzewodowych - obecnie swoje produkty sprzedaje w ponad 120 krajach, a z jego rozwiązań dla domu i firmy korzystają setki milionów osób. Producent może się pochwalić bardzo bogatym portfolio produktów, w skład którego poza urządzeniami sieciowymi, jak systemy Wi-Fi, routery bezprzewodowe, modemy/bramy sieciowe, karty sieciowe i inne, wchodzą również liczne akcesoria, banki energii i rozwiązania smart home.

 

 

tp link collage

TP-Link

Urządzenia Halo H70X pozwalają na utworzenie jednolitej sieci WiFi o tej samej nazwie z tym samym hasłem. Zapewnia to nieprzerwany dostęp do szybkich i stabilnych połączeń WiFi również podczas przemieszczania się po domu. Użytkownik nie musi martwić się o utratę zasięgu czy buforowanie danych. Wszystkie urządzenia klienckie (telefony, laptopy, tablety) automatycznie przełączają się między jednostkami systemu tak, aby zawsze korzystać z Halo oferującego najlepszy sygnał i parametry połączenia.

Mercusys Halo H70X zapewnia wydajność pozwalającą na swobodne i bezproblemowe korzystanie z Internetu, granie online czy też streamowanie multimediów w wysokiej jakości nawet przez wielu użytkowników jednocześnie. Produkt pracuje w najnowszym standardzie WiFi 6 i oferuje szybkie połączenia WiFi o sumarycznych prędkościach do 1,8 Gb/s (do 1201Mb/s w paśmie 5Ghz i do 574Mb/s w paśmie 2,4 GHz).

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Nowoczesny i przede wszystkim dobry router wcale nie musi być drogi! Mercusys wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i ten znakomity model można dziś nabyć w cenie poniżej 250 zł. Oferuje przy tym wysoką wydajność w ramach pasma 5 GHz, obsługę kanału 160 MHz, wysoką siłę sygnału i brak problemów ze zrywaniem połączenia, najnowszy standard bezpieczeństwa WPA3, solidne wykonanie oraz bardzo dobrze zaprojektowane oprogramowanie ze wsparciem dla aplikacji mobilnej. Szukasz dobrego routera do światłowodu? Właśnie go znalazłeś!

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

TP-Link Tapo C110 to do doskonały sposób na zabezpieczenie mienia podczas nieobecności w domu. Urządzenie może samoczynnie uruchomić alarm dźwiękowy lub świetlny, który w razie potrzeby odstraszy potencjalnego intruza. Kamera zaalarmuje także właściciela, kiedy wykryje niepożądany ruch w wybranych do monitorowania obszarach. Dzięki możliwości wydzielenia stref wykrywania ruchu użytkownik może mieć pewność, że nie będzie niepotrzebnie niepokojony, np. z powodu przejeżdżającego za oknem auta. Tapo C110 nagrywa obraz w rozdzielczości 3MP czyli 2304 × 1296 px. Tak wysoka jakość pozwala na bezproblemowe rozpoznanie twarzy osób, nawet jeśli znajdują się one w dużej odległości od kamery.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Archer AX55 to router od TP-Link pracujący w najnowszym standardzie WiFi 6. Urządzenie szczególnie polecane jest użytkownikom, którzy potrzebują stabilnych i szybkich połączeń dla wielu domowych urządzeń jednocześnie. Router obsługuje technologię OneMesh™, która inteligentnie łączy urządzenia z wzmacniaczem sieci bezprzewodowej oferującym najlepszą jakość połączenia.

Routery obsłuży intensywny ruch danych, dlatego polecany jest zwłaszcza miłośnikom gier sieciowych, oglądania filmów i seriali na platformach strumieniowych oraz osobom pracującym na Home Office. Urządzenie z pewnością okaże się niezastąpione w nowoczesnym domu pełnym elektronicznych gadżetów, a w razie potrzeby może posłużyć także jako access point.

 

Link do recenzji.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Już ponad 30 milionów Polaków korzysta z internetu, jednak nadal nie wszyscy mają możliwość podłączyć się do infrastruktury kablowej. Dziś nie stanowi to jednak przeszkody w korzystaniu z szybkieji wydajnej sieci. Internet LTE jest niewątpliwie doskonałą propozycją dla osób, które mieszkają w okolicy, gdzie Internet stacjonarny nie jest dostępny, albo dla tych, którzy mają potrzebę od czasu do czasu zabrać „swój” Internet na urlop, np. na działkę. W takich miejscach dostęp do Internetu umożliwi Deco X20-4G.

Deco X20-4G pracuje w standardzie WiFi 6 i zapewnia prędkości dochodzące do 1800 Mb/s w dwóch pasmach transmisji: do 1201 Mb/s paśmie 5 GHz do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Urządzenie pozwala na zbudowanie wydajnej sieci WiFi wszędzie, gdzie występują problemy ze zbyt długim buforowaniem lub zanikającym sygnałem sieci bezprzewodowej – nie tylko w mieszkaniach, ale również w dużych domach.

Link do recenzji.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

TP-Link Archer AX55

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.