ITHardware

Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Kingston

W 1987 roku firma Kingston® wprowadziła na rynek pierwszy produkt. Jej założyciele John Tu i David Sun w chwili poważnego niedoboru chipów pamięci montowanych powierzchniowo przedstawili moduł, który zmienił definicję standardów branży na wiele lat. Od tego czasu korporacje, centra danych i entuzjaści technologii na całym świecie wybierają pamięci i dyski firmy Kingston®. Dążenie Kingston do zapewnienia najlepszych rozwiązań technicznych, niezawodności, jakości i wyjątkowego poziomu obsługi sprawia, że firma cieszy się zaufaniem klientów i partnerów od ponad 30 lat. Nasze biura i sieć dystrybucji na całym świecie gwarantują dostępność produktów i usług oraz pomoc techniczną w ponad 175 krajach. Oferujemy produkty i rozwiązania niezbędne dla infrastruktury technicznej, która codziennie służy ludziom.

Więcej informacji znajdziesz na stronie firmy Kingston.

 

 kingston collage

Kingston

Niewielkich gabarytów pendrive przydaje się wszędzie tam, gdzie trzeba skorzystać z fizycznego nośnika danych. Niezależnie od tego, czy będzie to instalacja systemu Windows, wywoływanie zdjęć, czy przenoszenie ważnych plików szkolnych, Kingston DataTraveler Kyson w wersji 32 GB cię nie zawiedzie. Niska waga, wysoka jakość wykonania (obudowa metalowa) oraz niesłychanie atrakcyjna cena to cechy, obok których przejść obojętnie się nie da. Czegoś brakuje? A, tak – jest to pendrive USB 3.1, a zatem możesz spodziewać się transferów rzędu 200 MB/s!

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Pojemności nigdy mało. Wiedzą to wszyscy pracujący na dużych plikach, a także gracze z pokaźną biblioteką tytułów. Z pomocą przychodzą możliwości oferowane przez Kingston DataTraveler Max. Pamięć USB z serii Kingston DataTraveler daje aż do 1 TB pojemności i szybkość odczytu do 1000 MB/s. A to wszystko dzięki najnowszemu standardowi USB 3.2 Gen 2. Kingston DataTraveler zaprojektowano z myślą o mobilności – dlatego złącze chronione jest przez prążkowaną obudowę, którą otwiera się jednym ruchem. Dzięki funkcjonalnemu zaczepowi na kółko do kluczy niezbędne pliki można mieć zawsze przy sobie.

W ofercie producenta dostępny jest również model ze złączem USB typu C.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Podczas składania wydajnego zestawu komputerowego ważne jest, by wybrać odpowiedni zestaw pamięci RAM. W przypadku procesorów Intel Core 12. i 13. generacji oraz AMD Ryzen 7000, warto postawić na DDR5 – i to nie byle jaki! Wysoka częstotliwość taktowania, niskie opóźnienia oraz obsługa podświetlenia RGB to pakiet, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nie chcesz kompromisów? Postaw na sprawdzone rozwiązanie!

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Dysk Kingston KC3000 to świetny wybór dla osób edytujących wideo. Zapewnia ona wysoką wydajność niezbędną do renderowania 3D i tworzenia treści 4K+. KC3000 doskonalone sprawdzi się też przy modernizacji dotychczasowej konfiguracji sprzętowej użytkowników potrzebujących szybszej pracy swojego laptopa lub PC-ta. SSD od Kingston’a gwarantuje wysoką efektywność dzięki wykorzystaniu kontrolera Gen 4x4 NVMe i pamięci 3D TLC NAND. Wysoka prędkość zapisu i odczytu (do 7000 MB/s) umożliwia niski czas ładowania i sprawną pracę nawet najbardziej wymagających programów. Kompaktowy format dysku pozwala na łatwą instalację na płycie głównej w większości laptopów i PC-tów (w tym Small Form Factor). Dodatkowo niskoprofilowy aluminiowy radiator z powłoką grafenową zapewnia chłodzenie i optymalną temperaturę pracy. Dysk KC3000 dostępna jest w szerokiej gamie pojemności od 512 do 4096 GB. 

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

Kingston KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.