ITHardware

Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Creative

creative collage

Creative

Firma Creative Technology przedstawia nową wersję lubianych i świetnie przyjętych przez użytkowników na całym świecie głośników stacjonarnych Creative Pebble V2. Druga odsłona urządzenia dedykowanego komputerom PC zapewni jeszcze lepsze doznania dźwiękowe niż poprzednia generacja.

Creative Pebble V2 to nowa, ulepszona wersja głośników Pebble. Nowy model zachowuje najważniejsze cechy poprzednika, które sprawiły, że urządzenie zostało tak dobrze przyjęte - minimalistyczny wygląd, design, który przyciąga wzrok, elegancki profil, a także 2-calowe przetworniki średniej klasy ustawione pod kątem 45 stopni. Tak zaprojektowane głośniki Pebble V2 zapewniają jak najlepsze doznania i optymalną emisję dźwięku.

pebble

Główną zaletą głośników Creative Pebble V2 nie jest jednak gustowny wygląd i design, ale technologia jaką wykorzystują. Dzięki nowej łączności poprzez USB typu-C Pebble V2 mają zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Technologia ta przekłada się na wyższą moc wyjściową, dźwięk brzmi doniośle, a bas jest odczuwalny. Najważniejsze jednak jest to, że głośniki nie tracą przy tym na jakości odtwarzanego dźwięku, który jest krystalicznie czysty.

 

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

CREATIVE SOUND BLASTER GC7

Zewnętrzna karta dźwiękowa dla wymagających

 

1

 

Firma Creative Technology wprowadza do sprzedaży w Europie całkowicie nową linię zewnętrznych kart dźwiękowych. Nowa seria będzie wyposażona w klasowe wzmacniacze premium i najnowszą technologię przetwarzania dźwięku. Pierwszą kartą z nowej serii jest Sound Blaster GC7, karta dźwiękowa, która została zaprojektowana całkowicie od nowa, tak by wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy korzystają z multimedialnej rozrywki w wielu zastosowaniach. Teraz słuchanie muzyki w dobrej jakości, oglądnie filmu z dźwiękiem przestrzennym, granie w ulubione gry, korzystanie z komunikacji głosowej czy też stremowanie ma być proste i przyjemne. Sound Blaster GC7  to połączenie wysokiej klasy komponentów audio z rodzimymi technologiami obróbki dźwięku firmy Creative.

Konstrukcja i wygląd

Priorytetowym celem inżynierów Creative było stworzenie urządzania intuicyjnego i prostego w obsłudze. Karta dźwiękowa została tak zaprojektowana by kontrola nad nią i wszystkimi zaimpletowanymi rozwiązaniami odbywała się przy pomocy jednego wciśnięcia przycisku lub obrócenia pokrętła bez konieczności odrywania wzroku od monitora. Wysokość i nachylenie karty celowo dostosowano w przybliżeniu do większości popularnych klawiatur, by osiągnąć jak najszybszy dostęp do wszystkich ustawień karty, w tym ustawień dźwięku GameVoice Mix, który zapewnia precyzyjną kontrolę priorytetu dźwięku i komunikacji głosowej w grze oraz kontroli efektów Surround, tonów niskich i wysokich. Na panelu kontrolnym znajdują się w pełni konfigurowalne przyciski, do których możemy przypisać swoje ustawienia. Interfejs posiada podświetlane przyciski, pokrętła, dosyć duży czytelny wyświetlacz, diody infor zobacz więcej

Ten produkt kupisz tutaj:

Zestaw Słuchawkowy dla Graczy z Technologią Super X-FI i Mikrofonem CommanderMic

 

sxfi 1

Creative Technology udostępnia do sprzedaży nowy  zestaw słuchawkowy dedykowany graczom. Mowa tutaj o słuchawkach SXFI GAMER, które zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o zapalonych i wymagających graczach.

 

sxfi 2

Super X-FI Technology – Zwycięska Technologia Audio w Służbie Graczy

Super X-FI to opatentowana technologia ciesząca się uznaniem dziennikarzy z CNET, PCWorld i nagrodzona 23 nagrodami CES „Best-of” w 2019/2020 r. Super X-Fi odwzorowuje wrażenia słuchowe płynące z wysokiej klasy zestawu wielogłośnikowego i powtarza te same rozległe doświadczenia w słuchawkach  z identyczną głębią, szczegółowością, realizmem i czystością dźwięku. Procesor odpowiedzialny za Super X-FI został tak zaprojektowany by odwrócić klaustrofobiczny efekt sygnału audio w słuchawkach i przetworzyć dźwięk tak aby brzmiał naturalnie jak w świecie rzeczywistym. Dzięki indywidualnym profilom dźwiękowym wykonanym w zaawansowanym procesie mapowania głowy i uszu, możesz usłyszeć, doznać i poczuć się tak jakbyś był na koncercie w kinie lub w samej grze. Super X-FI jest dostępna dla platform PC/MAC, Sony PlayStation 4 i Nintendo Switch.

sxfi 3

 

Tryb BATTLE Gdzie Atak Jest Najlepszą Obroną

BATTLE Mode to całkowicie na nowo zaprojektowany tryb audio Super X-FI, które ma za zadanie oferować najlepszą projekcję i pozycjonowanie dźwięku w słuchawkach dedykowanym dla graczy. Procesor odpowiedzialny za audio ma za zadanie dostarczyć graczom dźwięk o tak wysokiej jakości by użytkownik słuchawek SXFI GAMER mógł bardzo szybko i perfekcyjnie namierzyć lokalizację swoich przeciwników.< zobacz więcej

Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

CREATIVE SXFI GAMER

Tomasz CugowskiJeden z najlepszych redaktorów procesorów i płyt głównych w kraju.

Tomasz CugowskiJeden z najlepszych redaktorów procesorów i płyt głównych w kraju.

Tomasz CugowskiJeden z najlepszych redaktorów procesorów i płyt głównych w kraju.