ITHardware

Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Samsung Memory

Szukasz szybkiego przenośnego dysku do przechowywania dokumentów i zdjęć, który oferuje świetny stosunek ceny do jakości? Postaw na dysk PSSD Samsung T7, który jest nawet 9,5-krotnie szybszy niż standardowe dyski twarde (HDD) i pozwala przesyłać ogromne pliki nawet w kilka sekund. Samsung T7 to lekki i kompaktowy dysk, wyróżniający się doskonałą wydajnością i smukłą, dizajnerską konstrukcją. Ultralekki T7 (waży zaledwie 58 gramów) dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych i trzech wariantach pojemnościowych 500 GB, 1 i 2 TB. Sugerowane ceny: 369 zł, 579 zł, 1 099 zł.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Rozglądasz się za prezentem dla aktywnego amatora fotografii lub wideo, który żyje na walizkach i bywa w najbardziej egzotycznych miejscach? Nie musisz dalej szukać -- wybierz szybki, odporny i poręczny dysk zewnętrzny Samsung T7 Shield. To urządzenie do zadań specjalnych: woda, pył czy upadek z 3 metrów nie zagrożą danym przechowywanym na nośniku. Bez problemu można go podłączyć do używanych na co dzień sprzętów: komputerów Mac i PC, urządzeń z systemem Android czy konsoli do gier. Nośnik dostępny jest w sugerowanych cenach: 549 zł za wersję o pojemności 1 TB, 1 099 zł za 2 TB.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Dysk Samsung T7 Touch to propozycja dla osób, które chcą mieć swoje dane zawsze pod ręką. To ultralekkie urządzenie rozmiarów karty kredytowej pomieści setki gigabajtów gier, filmów, zdjęć czy poufnych plików. Wykorzystana w nim technologia PCIe NVMe™ sprawia, że przesyłanie dużych plików na dysk Samsung T7 Touch zajmie zaledwie kilka sekund. Za bezpieczeństwo zapisanych na dysku danych odpowiada m.in. smukła, aluminiowa obudowa i czytnik linii papilarnych. Nośnik kompatybilny jest ze smartfonami, laptopami, tabletami czy konsolami.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

Samsung T7

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.