ITHardware

Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Endorfy

Wydajny zestaw chłodzenia cieczą typu AIO, który udźwignie wymagania nawet wysokoenergetycznych procesorów. Efektywność chłodzenia z najwyższej półki bez męczącego i głośnego szumu wentylatorów. Centralnym punktem Navis F280 jest blokopompka z łożyskiem ceramicznym i sterowaniem PWM. W zestawie dajemy Ci dwa wentylatory Fluctus. Dzięki swoim rozmiarom (140 mm) mogą pracować na niższych obrotach zachowując wydajność, która zadowoli Ciebie i Twój komputer.  Do tego Navis F280 jest kompatybilny z wszystkimi popularnymi podstawkami, co daje Ci możliwość instalacji niemal na każdym procesorze. Dzięki prostemu systemowi montażowemu i preinstalowanym wentylatorom zrobisz to w kilka minut.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Wydajny zestaw chłodzenia cieczą typu AIO, który udźwignie wymagania nawet wysokoenergetycznych procesorów. Efektywność chłodzenia z najwyższej półki bez męczącego i głośnego szumu wentylatorów. Centralnym punktem Navis F360 jest zaprojektowana specjalnie dla tej serii blokopompka z łożyskiem ceramicznym i sterowaniem PWM. W zestawie dajemy Ci również trzy wentylatory Fluctus 120 ze sterowaniem PWM, od razu zamontowane na chłodnicy. Navis F360 jest kompatybilny z wszystkimi popularnymi podstawkami, co daje Ci możliwość instalacji niemal na każdym procesorze. Dzięki prostemu systemowi montażowemu i preinstalowanym wentylatorom zrobisz to w kilka minut.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Supremo FM5 80 Plus Gold 1000 W to najnowszy zasilacz oparty o autorską platformę ENDORFY,  japońskie kondensatory i pełen zakres zabezpieczeń. To mocarny zasilacz o topologii DC-DC do precyzyjnej regulacji napięć, stabilnej pracy i dostarczania ciągłej mocy 1000 W. Dzięki temu bez problemów ogarnie wymagania topowych podzespołów – a Ciebie obroni przed niespodziewanymi resetami i blue screenem. Supremo FM5 Gold 1000 W jest też niewielki – ma tylko 14 cm, zmieści się więc nawet w mniejszych obudowach. O temperaturę oraz kulturę pracy dba wydajny i cichy wentylator Fluctus PSU 120 mm. Producent zadbał nie tylko o idealny przepływ powietrza, ale także o stabilność pracy oraz ciszę. Nawet przy największym obciążeniu, wentylator Supremo FM5 Gold Plus 1000W wydaje z siebie jedynie cichy szum.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Klawiatura Thock TKL Pudding Onyx White Red jest wyjątkowa jak biały onyks, który zainspirował projektantów. Jej niewielką jasną obudowę z podświetleniem ARGB pokrywa 87 klawiszy z PBT, które powstały w technologii Double Shot. Każdy z nich wygląda jak mlecznobiałe pudełko z deserem – stąd ich pieszczotliwa nazwa Pudding :) – i ukrywa w sobie mechaniczny switch Kailh. Ta klawiatura ma wszystko, czego potrzebujesz do pracy i rozrywki. Z jej wsparciem wygodnie odpiszesz na maile, zagrasz w ulubioną strzelankę i popiszesz ze znajomymi.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Jeśli cenisz ciepły dźwięk pełen detali to docenisz VIRO Infra. Te lekkie i wytrzymałe słuchawki to prawdziwy kosmos – słyszysz wirtualnych przeciwników nawet wtedy, kiedy skradają się do Ciebie w trybie „stealth”. Wszystko to dzięki przetwornikom o średnicy 53 mm. Razem z VIRO Infra masz do dyspozycji odłączany mikrofon z pop filtrem. Jest niewielki ale wystarczająco mocny, żeby wyłapać wszystko, co masz do powiedzenia. Do tego dobrze radzi sobie z wygłuszaniem dźwięków tła, więc nikt nie usłyszy Twojego stukania w klawiaturę.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

ENDORFY Navis F280

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.