ITHardware

Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Corsair

Usłysz każdy dźwięk z przewodowym zestawem słuchawkowym Corsair HS80 RGB USB w kolorze czarnym. Zestaw ten został wyposażony w specjalnie dostrojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, dzięki czemu zapewnia niezwykle szczegółowy dźwięk przestrzenny Dolby Audio 7.1.

Wszechkierunkowy mikrofon klasy emisyjnej zbiera głos z wyjątkową klarownością. Ma również funkcję wyłączania po podniesieniu i wskaźnik LED wyłączenia. Nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej kształt i oddychającej tkaniny zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Całości dopełnia dynamiczne podświetlenie RGB, które pozwoli Ci dostosować wygląd przy użyciu niemal nieograniczonej palety kolorów i efektów.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Corsair to jeden z najbardziej cenionych producentów peryferiów, a jego urządzenia znalazły się na wielu stanowiskach graczy na całym świecie. Katar Elite Wireless ma w tym swój udział, ponieważ świetna jakość wykonania oraz najwyższej jakości elektronika w rozsądnej cenie zapewnia kontrolę, której potrzebujesz. Sensor optyczny PAW3395, niska waga (69g), próbkowanie 2000 Hz, przełączniki o wysokiej trwałości i pełna bezprzewodowość to jedno i jeśli dodamy do tego pełne wsparcie dla oprogramowania iCUE, wyjdzie nam sprzęt godny polecenia każdemu użytkownikowi.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Dobrej jakości kamerka internetowa to dziś nieodzowny element wyposażenia stanowiska pracowniczego w domu oraz gamingowego centrum dowodzenia każdego streamera. Kamerka oferuje perfekcyjną jakość obrazu w rozdzielczości 1080p 60 FPS, a to dzięki pełnemu wykorzystaniu przepustowości interfejsu USB 3.0 oraz szklanej optyki i wysokiej jakości sensora. W dołączonym przez producenta oprogramowaniu możemy zmieniać nawet bardziej zaawansowane parametry pokroju ISO, dlatego uzyskanie najlepszej jakości obrazu będzie rzeczą trywialną niezależnie od posiadanego oświetlenia.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Stream Deck + daje Ci niesamowite możliwości interakcji z Twoją konfiguracją. Natychmiastowa, dotykowa i szczegółowa kontrola. Nieograniczone możliwości dostosowywania. Mnóstwo wtyczek. Dopasuj go do siebie. Opanuj swoje rzemiosło.

Wyzwalaj niemal dowolne działania – przełączaj kamery, wyciszaj mikrofon, uruchamiaj aplikacje, stosuj efekty dźwiękowe, włączaj światła, zmieniaj sceny i nie tylko.

 

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Zasilacz z wysokiej półki musi odznaczać się równie wysoką jakością i perfekcyjnym na to przykładem jest Corsair RM850X. Certyfikat 80+ Gold, wysoka moc 850 W, wysokoprądowe przewody z dodatkowymi kondensatorami, pełna modularność i aż 10 lat gwarancji to w cenie ok. 799 zł strzał w dziesiątkę. Jeśli szukasz jednostki, która bez problemu obsłuży wysokiej wydajności podzespoły komputerowe, postaw na RM850X. To świetny zasilacz w dobrej cenie.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

Corsair HS80 RGB USB Carbon

Tomasz CugowskiJeden z najlepszych redaktorów procesorów i płyt głównych w kraju.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Tomasz CugowskiJeden z najlepszych redaktorów procesorów i płyt głównych w kraju.