ITHardware

Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Gry

14 grudnia swoją premierę będzie miała oficjalna, next-genowa wersja jednej z najbardziej rozpoznawanych i według wielu najlepszej gry RPG ostatnich czasów, czyli Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeśli jeszcze nie grałeś, a jesteś fanem twórczości Sapkowskiego, trzecia odsłona Wiedźmina zapewni ci długie godziny rozrywki, świetną fabułę, możliwość podejmowania moralnych decyzji, które mają wpływ na rozgrywkę oraz zwieńczenie historii Białego Wilka. Aktualizacja dostępna będzie na PlayStation 5, Xbox Series oraz PC.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Kontynuacja ciepło przyjętej historii Kratosa. To gra akcji stanowiąca już piątą odsłonę serii opracowana przez studio PlayStation, a zatem pograć możemy w tę produkcję na konsolach PlayStation 5 lub PlayStation 4. Gra zdobyła wiele nagród branżowych, a recenzenci zgodnie uznali, że jest to absolutny must-have każdego fana tego uniwersum. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zakosztować nordyckiej mitologii, być może czas najwyższy się zrehabilitować!

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Mundial to najważniejsze wydarzenie piłkarskie i żeby przeżyć podobne emocje w grach wideo, warto sięgnąć po najnowszą odsłonę FIFA 23. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć wymarzoną drużynę i grać przez sieć, czy zaprosić znajomych i świetnie bawić się wspólnie, FIFA 23 zapewni rozrywkę na długie godziny. Grę można nabyć na wszystkich platformach – od konsol aktualnej generacji aż po PC.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Requiem to druga część przygodowej gry akcji połączonej z elementami skradanki, czyli wydanej w 2019 roku Innocence. Stworzona przez autorów pierwszej części należących do studia Asobo, według recenzentów, jest jedną z najlepszych gier roku 2022 i mocnym kandydatem do Gry Roku. Produkcja odznacza się najwyższą jakością oprawy audiowizualnej i zagramy w nią na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych PC.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

A Plague Tale: Requiem

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.