ITHardware

Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

CREATIVE SXFI GAMER

CREATIVE SXFI GAMER

Zestaw Słuchawkowy dla Graczy z Technologią Super X-FI i Mikrofonem CommanderMic

 

sxfi 1

Creative Technology udostępnia do sprzedaży nowy  zestaw słuchawkowy dedykowany graczom. Mowa tutaj o słuchawkach SXFI GAMER, które zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o zapalonych i wymagających graczach.

 

sxfi 2

Super X-FI Technology – Zwycięska Technologia Audio w Służbie Graczy

Super X-FI to opatentowana technologia ciesząca się uznaniem dziennikarzy z CNET, PCWorld i nagrodzona 23 nagrodami CES „Best-of” w 2019/2020 r. Super X-Fi odwzorowuje wrażenia słuchowe płynące z wysokiej klasy zestawu wielogłośnikowego i powtarza te same rozległe doświadczenia w słuchawkach  z identyczną głębią, szczegółowością, realizmem i czystością dźwięku. Procesor odpowiedzialny za Super X-FI został tak zaprojektowany by odwrócić klaustrofobiczny efekt sygnału audio w słuchawkach i przetworzyć dźwięk tak aby brzmiał naturalnie jak w świecie rzeczywistym. Dzięki indywidualnym profilom dźwiękowym wykonanym w zaawansowanym procesie mapowania głowy i uszu, możesz usłyszeć, doznać i poczuć się tak jakbyś był na koncercie w kinie lub w samej grze. Super X-FI jest dostępna dla platform PC/MAC, Sony PlayStation 4 i Nintendo Switch.

sxfi 3

 

Tryb BATTLE Gdzie Atak Jest Najlepszą Obroną

BATTLE Mode to całkowicie na nowo zaprojektowany tryb audio Super X-FI, które ma za zadanie oferować najlepszą projekcję i pozycjonowanie dźwięku w słuchawkach dedykowanym dla graczy. Procesor odpowiedzialny za audio ma za zadanie dostarczyć graczom dźwięk o tak wysokiej jakości by użytkownik słuchawek SXFI GAMER mógł bardzo szybko i perfekcyjnie namierzyć lokalizację swoich przeciwników.<

Cena sprzedaży 399,00 zł
Ten produkt kupisz tutaj: