ITHardware

Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy

Chłodzenie CPU

be quiet! To jedna z najbardziej rozpoznawanych marek w świecie chłodzenia komputerowego. Wysokiej jakości produktu niemieckiej firmy cieszą się ogromnym zainteresowaniem i nie inaczej jest w przypadku drugiej wersji chłodzenia wodnego AiO Pure Loop. Świetna wydajność, absolutna cisza i wsparcie dla podświetlenia ARGB, którym można dodatkowo sterować wraz z przemyślanym designem to wybór, którego nie powstydzi się żaden wymagający użytkownik!

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Wydajny zestaw chłodzenia cieczą typu AIO, który udźwignie wymagania nawet wysokoenergetycznych procesorów. Efektywność chłodzenia z najwyższej półki bez męczącego i głośnego szumu wentylatorów. Centralnym punktem Navis F280 jest blokopompka z łożyskiem ceramicznym i sterowaniem PWM. W zestawie dajemy Ci dwa wentylatory Fluctus. Dzięki swoim rozmiarom (140 mm) mogą pracować na niższych obrotach zachowując wydajność, która zadowoli Ciebie i Twój komputer.  Do tego Navis F280 jest kompatybilny z wszystkimi popularnymi podstawkami, co daje Ci możliwość instalacji niemal na każdym procesorze. Dzięki prostemu systemowi montażowemu i preinstalowanym wentylatorom zrobisz to w kilka minut.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Wydajny zestaw chłodzenia cieczą typu AIO, który udźwignie wymagania nawet wysokoenergetycznych procesorów. Efektywność chłodzenia z najwyższej półki bez męczącego i głośnego szumu wentylatorów. Centralnym punktem Navis F360 jest zaprojektowana specjalnie dla tej serii blokopompka z łożyskiem ceramicznym i sterowaniem PWM. W zestawie dajemy Ci również trzy wentylatory Fluctus 120 ze sterowaniem PWM, od razu zamontowane na chłodnicy. Navis F360 jest kompatybilny z wszystkimi popularnymi podstawkami, co daje Ci możliwość instalacji niemal na każdym procesorze. Dzięki prostemu systemowi montażowemu i preinstalowanym wentylatorom zrobisz to w kilka minut.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Absolutny majstersztyk w wykonaniu MSI. Dzięki Coreliquid S360 schłodzisz nawet najbardziej prądożerne procesory na rynku, a przy tym otrzymasz ciszę, której wymagasz. Trzy wentylatory MEG Silent Gale P12, wydajna pompa cieczy, aluminiowy, wysokiej jakości radiator 360 mm oraz wyświetlacz LCD z pełną możliwością personalizacji w oprogramowaniu MSI Center, to parametry, obok których nie może przejść obojętnie żaden entuzjasta sprzętu komputerowego. Po prostu – bezkompromisowy.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Najbardziej opłacalny zestaw chłodzenia procesora, jaki kiedykolwiek powstał. SilentiumPC wyznacza nowy standard, do którego będą musieli się odnieść wszyscy konkurenci – bez wyjątku. Fera 5 i Fera 5 dual to wieżowe układy chłodzenia powietrzem o bardzo wysokiej wydajności, niewielkich gabarytach oferujące absolutną ciszę nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Idealnie nada się do komputerów gamingowych z niskiej, średniej i wysokiej półki cenowej.

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Postaw na niezwodne i wydajne chłodzenie CPU z coolerem Silver Monkey X CRISP 120 mm. TDP na poziomie 180 W i szeroka kompatybilność z powodzeniem sprawdzi się przy chłodzeniu procesorów Intel oraz AMD. Dzięki wysokości 148 mm, chłodzenie Silver Monkey X CRISP 120 mm zmieści się w większości popularnych obudów. Asymetryczna konstrukcja radiatora sprawia, że nie koliduje ono z pamięciami RAM, a co za tym idzie, możesz bez ograniczeń dobierać podzespoły komputera.

Zaoszczędź 10zł z kodem "ith-prezent".

zobacz więcej
Ten produkt kupisz tutaj:

Redaktorzy, którzy starannie i skrupulatnie wybrali produkty do tej kategorii właśnie dla Ciebie!

ENDORFY Navis F360

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.

Daniel GóreckiCeniony autor recenzji sprzętu dla graczy.